Na úvod vám v krátkosti predstavím moje doterajšie športové dianie.
Šport ma v živote sprevádzal od útleho detsva a to presne od 6 rokov, kedy som začal s karatem. O 4 roky neskôr som presedlal na kajak a následne na zápasenie, stolný tenis, volejbal a v neposlednom rade na cyklistiku. Skoro v každom z týchto športov som dosiahol obstojné úspechy, no asi najväčšie vo volejbale, v ktorom som hrával prvú slovenskú ligu.
Za podporu a veľa trpezlivosti pri mojom športovaní vďačím svojím rodičom, ktorí ma celú moju kariéru neustále hnali vpred. (za talent svojej mamine ?? Ďakujem)
Približne pred dvoma rokmi som podlahol vášni k triatlonu. Dalo sa to čakať, keďže beh aj cyklistika ma vždy bavili a plávanie som zaradil do môjho repertoára a bolo to.
Motiváciu mám veľkú, keďže vidím ostatných členov ako tvrdo trénujú a aké dosahujú výsledky.
Tento rok (2016) som toho kvôli rôznym povinnostiam bohužial veľa nenatrénoval, avšak sezóna sa pre mňa iba začína, prezože sa teraz snažím klub reprezentovať v zahraničí.
Ciele a plány?
Zabehúť 10km pod 40 minút, absolvovať zopár triatlonových pretekov v sprint a olympijskej vzdialenosti a zdolať half-ironmana za menej ako 5 hodín.
Odkaz pre všetkých, ktorí by radi vyskúšali triatlon: „Neváhajte, je to prekrásny šport a dobrá makačka ??  Dôležité je, aby ste robili niečo pre svoje zdravie a hlavne to, čo vás baví „