Šamorínska bežecká liga
  • Úvod
  • Šamorínska bežecká liga

Ďakujeme za Váš záujem prihlásiť sa do 4. kola Šamorínskej bežeckej ligy. 4. kolo ŠBL je v rámci behu GútorRun na trati hlavného behu 10 km. Pre zaradenie do 4. kola ŠBL je potrebné vyplniť prihlášku na tejto stránke. Poplatok je len za samotnú účasť na GútorRune, žiadny iný poplatok 3klub nevyberá. Bližšie info na stránke dobehnima.sk. Prihlasovanie je spustené!

Ďakujeme a tešíme sa na Vaše prihlášky (účasť v predchádzajúcich kolách nie je podmienkou)!

Meno a priezvisko

Dátum narodenia

Klub, mesto

Tel./Mobil

E-mail

Vaša správa (pripomienky, otázky)

Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov pre účely Šamorínskej bežeckej ligy (organizovanej triatlonovým klubom 3klub Šamorín o.z.)
 Áno Nie

how to find happiness

Čo je Šamorínska bežecká liga?

ŠBL (Šamorínska bežecká liga) je celoročná súťaž bežcov, ktorá sa bude konať v Šamoríne a blízkom okolí. Bežci nemusia byť registrovaní v žiadnom atletickom oddiely. ŠBL je určená pre všetkých, ktorí majú radi beh a majú súťaživého ducha, bežci sa dokonca ani nemusia zúčastňovať všetkých pretekov. Dôležitá je znalosť propozícií a pravidiel účasti jednotlivých kôl, ktoré budú priebežne zverejňované na webovej stránke.
ŠBL bude pozostávať zo šiestich kôl a v prípade záujmu je potrebné sa na všetky registrovať samostatne. Štyri kolá bude organizovať 3klub Šamorín a štartovné na každé z týchto kôl je 2 EUR. Súčasne sme zaradili do ŠBL dva lokálne preteky – PomléRun a GútorRun, ktoré majú svoje vlastné propozície a stanovenú výšku štartovného. Bežci, ktorí sa rozhodnú štartovať na týchto dvoch podujatiach a súčasne majú záujem o hodnotenie v rámci ŠBL, zaregistrujú sa ešte aj na stránke www.3klubsamorin.sk v rámci ŠBL (registrácia je v prípade týchto dvoch pretekov už bezplatná, upozorňujeme, že registrácia do ŠBL nenahrádza registráciu na daný pretek a naopak).

Bodovanie

Všetci pretekári získavajú po jednom bode za absolvovanie jednotlivých kôl, ktoré sa započítavajú do bodovacej tabuľky. Na základe umiestnenia získajú prví deviati pretekári extra body (1. pretekár: 10 bodov, 2. pretekár: 9 bodov, 3. pretekár: 8 bodov, atď.), ktorá sa vyhodnotí po ukončení všetkých pretekov.

Vyhodnotenie pretekov

Pretekár a pretekárka, ktorí získajú najviac bodov, sa stanú celkovými víťazmi bežeckej ligy. Vyhodnotia sa aj najlepší vo vekových kategóriách do 18 rokov, 18-39 rokov a nad 40 rokov.

#MenoPriezviskoKategóriaMestoKlub
AlexandraSándorováZ40Šamorín
DanielPeterskýM40Šamorín3klub Šamorín
ViloKerekešM40Dunajská Lužná3klub Šamorín
PeterJávorčíkM40Šamorín3klub Šamorín
RenátaBaráthováZŠamorín
ErikRozskosMŠamorín3klub Šamorín
ZdenkaNagyováZŠamorín
ŠtefanTóthM40Šamorín
ŽofiaTóthováZŠamorín
RolandBielčikM40ŠamorínBedminton Šamorín
ZoltánFaragóMŠamorín3klub Šamorín
DanielaŠvecováZŠamorín
PavolŠebákMŠamorín3klub Šamorín
MiroslavPeškoM40Šamorín3klub Šamorín
BeataBelanováZKvetoslavov3klub Šamorín
Dávid DavorSándorMŠamorín
MichalVaculaM40Šamorín3klub Šamorín
JúliaDomsitzováZŠamorín
AngelikaSlamováZ40Šamorín
LenkaPorubskáZHviezdoslavov
ImiFehérM40ŠamorínImiMAX
MartinKlinkoMKvetoslavov
DanaFutóováZHamuliakovo3klub Šamorín
MichalBriškaMŠamorín3klub Šamorín