ŠBL 2017 – Bežecká liga pre všetkých!

Beháš? Rád si meriaš sily na verejných bežeckých pretekoch, alebo sa týmto spôsobom hecuješ na lepší výkon? Čo tak trochu si zasúťažiť nie len jednorázovo, ale v sérii behov počas celého roka?
3klub Šamorín organizuje druhý ročník Šamorínskej bežeckej ligy ŠBL 2017 určenej pre širokú verejnosť, bez výkonnostného a vekového limitu. Do hodnotenia sa Ti započítajú aj tradičné obľúbené akcie Pomlé Run, Gútor Run a preteky v Rohovciach.

V lige súťaží každý. Kategórie samostatne pre mužov aj ženy (chlapcov a dievčatá) sú:

  • Predškolský beh
  • Stupeň ZŠ
  • Hlavný beh 15 – 39 rokov
  • Hlavný beh 40 a viac rokov

Detské behy majú výrazne kratšie vzdialenosti, môžu sa trochu líšiť v závislosti od parametrov jednotlivých kôl.

ŠBL 2017 má 5 kôl. Dve kolá organizuje 3klub Šamorín (1. a 5. kolo), zvyšné kolá sú dobre známe lokálne preteky – Pomlé Run, Gútor Run a preteky v Rohovciach, ktoré majú svoje vlastné propozície a stanovenú výšku štartovného.

Do ŠBL sa prihlásiš za poplatok 4,- EUR len raz. Od toho momentu budeš zbierať body z jednotlivých kôl:

1. kolo (Lesopark Pomlé, 3km) a 5. kolo (x-bionic® sphere, 1500m) – sú kolá, ktoré organizuje 3klub Šamorín a majú zvýhodnené bodovanie:
V každom z týchto kôl získavajú všetci pretekári 2 body za absolvovanie kola. Na základe umiestnenia získajú prví deviati pretekári extra body (1. pretekár: 20 bodov, 2. pretekár: 18 bodov, 3. pretekár: 16 bodov, atď.).

2. kolo (PomléRun, 10km), 3. kolo (Rohovce, 3míle) a 4. kolo (GútorRun, 10km) – tradičné preteky, organizované iným organizátorom:
V každom z týchto kôl získavajú všetci pretekári 1 bod za absolvovanie kola. Na základe umiestnenia získajú prví deviati pretekári extra body (1. pretekár: 10 bodov, 2. pretekár: 9 bodov, 3. pretekár: 8 bodov, atď.). Nezabudni, ide o lokálne preteky, ktoré majú svoje vlastné propozície a stanovenú výšku štartovného. Prihlasovať sa na tieto kolá musíš samostatne (odkazy na organizátorov: PomléRun, GútorRun).

Vyhodnotenie ŠBL 2017

Priebežný stav tabuľky môžeš sledovať na www.3klubsamorin.sk/vysledky. V rámci posledného kola bude oficiálne vyhodnotenie ŠBL 2017. Pretekár a pretekárka, ktorí získajú najviac bodov, sa stanú celkovými víťazmi bežeckej ligy. Vyhodnotia sa aj najlepší vo všetkých vekových kategóriách a účastníci všetkých kôl.

Neváhaj a registruj sa do ŠBL hneď na www.3klubsamorin.sk. Všetky novinky, fotky z jednotlivých kôl a iné zaujímavosti môžeš sledovať aj na www.facebook.com/3klubsamorin.

Pre kategórie Predškolský vek a Stupeň ZŠ je ŠBL bezplatná! Bežci a bežkyne z týchto kategórii sa nemusia prihlasovať cez formulár, stačí ak pošlú svoje mená a údaje na adresu info@3klubsamorin.sk, a budú zaradení do súťaže! 

Meno a priezvisko

Dátum narodenia

Klub, mesto

Tel./Mobil

E-mail

Vaša správa (pripomienky, otázky)

Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov pre účely Šamorínskej bežeckej ligy (organizovanej triatlonovým klubom 3klub Šamorín o.z.)
ÁnoNie

#Priezvisko a menoKategóriaKlub
Peterský DanielM403klub Šamorín
Pongrácz LadislavMVictory club Šamorín
Slamová AngelikaZ40Šamorín
Gašparík TiborMVelká Paka
Gašparík TomášMVelká Paka
Tóthová ŽofiaZŠamorín
Toser AlexanderMDunajská Streda
Uličný MarekM40Istores
Palšovič MartinMŠamorín
Sándor DávidM3klub Šamorín
Sándorová AlexandraZ40Šamorín
Polovková JúliaZŠamorín
Sarkayová KatarínaZDunajská Streda
Mikulová SylviaZ40Bratislava
Vodička MarekM3klub Šamorín
Lukács JozefM3klub Šamorín
Tóth KrištófM3klub Šamorín
Šebák PavolM403klub Šamorín
FutóováDana3klub Šamorín
Rozskos ErikM403klub Šamorín
Barathová RenátaZŠamorín
Tapšíková MarcelaZ40Šamorín
Futó RichardM403klub Šamorín

Sponzori ŠBL

J&B Unique SK
Mesto Šamorín
Erdinger
Pekáreň Kvetoslavov
IZO Bau
Flextravel

Odbehnuté preteky