S kanoistikou som začal ako 8 ročný. Konkrétne s kajakom, ktorému som sa venoval 4 roky. Prvé úspechy sa však dostavili, keď som si ,,kľakol´´ do lode. Prvé preteky, prvý titul majstra Slovenska. Do konca mojej kanoistickej kariéry som ich pozbieral vyše 40. Ako jeden z najlepších kanoistov vo svojej kategórii som bol stálym členom reprezentácie. Bol som na viacerých ME a MS juniorov v kategórii do 23 rokov. Ozajstný úspech nám (v posádke C2) nebol súdený. Tak som vo svojich 21 sekol s kanoistikou. Napriek tomu som fakultu telesnej výchovy a športu absolvoval ako tréner kanoistiky a učiteľ telesnej a športovej výchovy.

Momentálne sa venujem cyklistike. Až natoľko, že mám svoj vlastný obchod a servis. Moja srdcová záležitosť je cestná cyklistika. Keďže ako bývalý kanoista som počas prípravy behal a plával množstvo kilometrov, rozhodol som sa, že skúsim triatlon.

Mojim cieľom je byť zdravý a keďže moje telo je zvyknuté na zátaž, musím ho udržiavať vo forme prostredníctvom cyklistiky, plávania, behu a posilňovania. Triatlon chcem vyskúšať hlavne zo zvedavosti, a keďže som otvorený novým skúsenostiam, pridal som sa k tímu 3klub Šamorín.